GoBigg – spoločná cesta k úspechu

Zdieľame s vami spoločné veľké ciele

Sme mladá a ambiciózna reklamná agentúra, ktorá spája odbornosť a kreativitu. Špecializujeme sa na analýzu potrieb zákazníkov a posilnenie pozície značky na trhu. Naša vášeň pre digitálny svet nás ženie vpred a pomáha nám úspešne rásť spolu s vašimi obchodnými cieľmi. Sme tímoví hráči, ktorí sa špecializujú na vytváranie obchodných webových stránok, značiek a analýzy cieľového publika (CX). Veríme v hodnoty otvorenej spolupráce a dlhodobého partnerstva, preto naše tipy a odporúčania sprevádzajú všetky fázy vášho podnikania.

Reklamná agentúra zameraná na pevné hodnoty

Základné piliere GoBigg

Úspech je našou prioritou

Veríme, že individuálny prístup je kľúčom k úspechu. Preto sa snažíme individuálne pochopiť potreby a ciele každého z našich klientov a navrhnúť riešenie, ktoré im najlepšie vyhovuje.

Inovatívny prístup

Sme súčasťou neustáleho vývoja digitálneho sveta, a preto sa zameriavame na najnovšie trendy. Vďaka našej vášni pre digitálny svet sme presvedčení, že dokážeme prekonať akúkoľvek výzvu.

Diferenciácia a excelentnosť

Naše skúsenosti a odborné znalosti v oblasti výskumu CX nám umožňujú ponúkať komplexné riešenia, ktoré presne zodpovedajú potrebám a požiadavkám našich cieľových zákazníkov.

Zoznámte sa s našou základňou

Mário Kokoška

Account manager

Samuel Krajčovič

Head of web development

Simona Dali

Head of CX

Reklamná agentúra zameraná na pevné hodnoty

Reklamná agentúra zameraná na pevné hodnoty

Dlhodobá podpora

Poskytujeme dlhodobú podporu, aby sme vám pomohli úspešne rozvíjať vaše podnikanie. Sme váš partner na dlhú trať, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Úspora nákladov

Prispôsobíme sa vašim potrebám a zároveň vyhovieme vášmu budgetu. Ukážeme vám ako dosahovať výsledky pomocou efektívnych stratégií.

Spoľahlivosť a dôvera

Spoločne ako team GoBigg sa usilujeme o to, aby sme pre každého klienta boli dlhodobým spoľahlivým a dôveryhodným partnerom v podnikaní.

Referencie a prípadové štúdie

Kontaktujte nás

Pošlite nám e-mail s podrobnými špecifikáciami vašich potrieb. Čím presnejšie a podrobnejšie opíšete svoje potreby, tým lepšie vám budeme môcť pomôcť a pripraviť presné riešenia na mieru.

Individuálna cenová ponuka

Čím presnejšie a podrobnejšie nám opíšete vaše potreby, tým lepšie budeme schopní vám pomôcť a pripraviť presné ponuky a riešenia