Získajte lojálnych a verných zákazníkov

CX a marketing

Hľadáte spôsoby, ako osloviť nových zákazníkov? Poskytneme vám cenné informácie o vašej cieľovej skupine (CX) a pomôžeme vám zvýšiť viditeľnosť vašej stránky vo webových vyhľadávačoch (SEO).
Poskytneme vám všetko, čo potrebujete na začatie podnikania správnym smerom.

Zákaznícky prieskum (CX)

Analyzujeme potreby a motiváciu vašich zákazníkov a ukážeme vám možnosti, ako zlepšiť skúsenosti zákazníkov s vašou značkou.

SEO optimalizácia

Postaráme sa o viditeľnosť vašej webovej stránky. Získajte náskok pred konkurenciou a oslovte svojich zákazníkov medzi prvými v organickom vyhľadávaní.

Obsahový marketing

Pútavý obsah plný informácií zameraný na cieľové skupiny a publikum. Postaráme sa o vaše sociálne siete a zvýšime povedomie o vašej značke.

CX výskum

Získajte lepší prehľad o potrebách, túžbach alebo obavách vašich zákazníkov a o slabých stránkach vášho podnikania z ich pohľadu.

CX (zákaznícka skúsenosť) je dôležitým faktorom, ktorý hovorí o spokojnosti zákazníka s vašou spoločnosťou.

Jednoducho povedané, ide o celkový dojem, že zákazník sa dostane do kontaktu s vašou značkou prostredníctvom akéhokoľvek kanála (webu, aplikácie, obchodu atď.).

Pozrite sa na svoje kampane, produkty a služby očami zákazníkov a vytvorte pre nich zážitok, ku ktorému sa budú radi vracať.

SEO optimalizácia

SEO, alebo optimalizácia pre vyhľadávače, je nevyhnutnou podmienkou viditeľnosti vášho webu vo vyhľadávačoch.

Správne nastavené SEO a relevantný obsah zabezpečí, že web sa zobrazuje na kľúčových pozíciách pre online podnikanie.

Nastavíme váš web na lepšie pozície v organickom vyhľadávaní a zároveň prispôsobíme jeho obsah skupinám zákazníkov, ktorí sú rozhodnutí nakupovať. p>Správne používanie kľúčových slov, optimalizácia obsahu a technické prvky sú kľúčovými faktormi úspešnej stratégie SEO.

Obsahový marketing

Oslovte zákazníkov, keď vás skutočne potrebujú. Content marketing, teda obsahový marketing, je nezameniteľnou súčasťou online marketingu.

V našom prípade ide o tvorbu zaujímavého a praktického obsahu zamerané na vaše cieľové skupiny, ich potreby a správanie, ako aj prezentáciu vašej značky v jej celistvosti.

Blogy, texty, príspevky, e-knihy, infografiky... Rozumne navrhnutá obsahová stratégia je cestou k vyšším pozíciám vo vyhľadávaní a zvyšovaniu povedomia o značke.

Spravujte svoje podnikanie komplexne a efektívne

Využite naše ďalšie služby pre vaše podnikanie

Budeme vaším partnerom, ktorý vám poskytne všetko, čo potrebujete pre úspešné online podnikanie.
Okrem našich produktov CX a marketingových riešení vám poskytujeme služby ako
tvorba webových stránok a grafický dizajn.

Grafický dizajn

Get a creative and professional design that will help you stand out from the competition and represent your company's values.

Webové stránky a
e-shopy

Naše webové stránky poskytujú užívateľsky príjemné prostredie prispôsobené aktuálnym nárokom online prezentácie.

Individuálna cenová ponuka

Čím presnejšie a podrobnejšie nám opíšete vaše potreby, tým lepšie budeme schopní vám pomôcť a pripraviť presné ponuky a riešenia